1998-2000 yy. - Urgut tumani xalq ta‘limi bo‘limiga qarashli 37-maktabda o‘qituvchi
2010-2012 yy.- Sartepo turizm kollejida ma‘naviyat va ma‘rifat ishlari bo‘yicha deriktor o‘rinbosari
2012-2012 yy.- Sartepo turizm kollejida deriktor vazifasini bajaruvchi
2012-2013 yy.- Sartepo turizm kollejida o‘quv ishlari bo‘yicha deriktor o‘rinbosari
2013-2015 yy- Sartepo turizm kollejida bosh usta
2015-2018 yy- Sartepo turizm kollejida ishlab chiqarish ta‘limi bo‘yicha direktor o‘rinbosari
2018-2020 yy- Samarqand xizmat ko‘rsatish kasb-hunar kollejida o‘quv ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari
2021-2022 yy.-Samarqand shahar “ADABY GROUP” MCHJ rahbari
2022-2023yy.- Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida  ta‘lim-tarbiya maslahatchisi
2023-yil 4-sentyabrdan-h.v-Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali  Iqtisodiyot fakulteti yoshlar bilan ishlash,  ma‘naviyat va ma‘rifat bo‘limi boshlig‘i
Yoshlar bilan ishlash, maʼnaviyat va maʼrifat bo‘limi uslubchisi vazifalari:
· o‘z mehnat vazifalarini halol, vijdonan bajarish, mehnat va ijro  intizomiga rioya qilish;
·  O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi, Oliy va o‘rta maxsus taʼlim Vazirligi, shahar va tuman hokimliklari tomonidan yuborilgan barcha modemogramma va xatlarga o‘z vaqtida javob tayyorlash;
·  universitetda o‘tkaziladgan va rejalashtirilgan tadbirlar uchun tadbirlar dasturi va rejalarini ishlab chiqish va bajarilishi bilan bog‘liq muammolarni hal qilishda amaliy yordam ko‘rsatib borish;
·  universitetda turli xildagi ko‘rik-tanlovlar, festivallar, spartakiadalar, olimpiadalar, shanbaliklar o‘tkazishni nizom asosida tashkil qilish;
·  moddiy jihatdan kam taʼminlangan ko‘p bolali oilalardan chiqqan, nogiron talabalarning moddiy ahvolini yaxshilash maqsadida, ularni ahvolini aniqlash hamda ijtimoiy muxofaza qilish bo‘yicha muntazam ish olib borish;
·  bayramlar va allomalarning yubileylari munosabati bilan tadbirlar tashkil qilib borish;
·  professor-o‘qituvchi va talabalarni kino-teatrlarga, muzeylarga, tarixiy ziyoratgoh joylarga tashriflarini tashkil etib borish;
·  universitetda talabalarning ota-onalari, mahalliy xokimiyatlar, hayriya jamg‘armalari, mahallalar va fakultetlar tomonidan olib borilayotgan ishlarni tashkil etish va nazorat qilish;
·  talabalar uylarida va universitet miqyosida o‘tkaziladigan tadbirlarning mazmunli o‘tkazilishiga har tomonlama ko‘maklashish.

Обязанности координатора отдела по работе с молодежью, духовности и просвещения:
· честно и добросовестно выполнять свои трудовые обязанности, соблюдать трудовую и исполнительскую дисциплину;
Подготовка своевременных ответов на все модемограммы и письма, направляемые Кабинетом Министров Республики Узбекистан, Министерством высшего и среднего специального образования, акиматами городов и районов;
· оказание практической помощи в решении задач, связанных с разработкой и реализацией событийных программ и планов мероприятий, проводимых и планируемых в университете;
организация различных видов соревнований, фестивалей, спартакиад, олимпиад, творческих отпусков в университете на основании Положения;
Улучшить материальное положение студентов-инвалидов из малообеспеченных многодетных семей, проводить регулярную работу по определению их состояния и социальной защите;
· организация мероприятий в связи с праздниками и юбилеями святых;
организация посещения профессорами и студентами кинотеатров, музеев, исторических мест паломничества;
· организация и контроль работы, проводимой родителями студентов, органами местного самоуправления, благотворительными фондами, округами и факультетами в университете;
· всесторонняя поддержка содержательного проведения мероприятий, проводимых в студенческих домах и на университетском уровне.