Eslatib o'tamiz: TDIU Samarqand filialining 203-A xonasida 11.03.2022 yil soat 17.00 da (O'zbekiston vaqti bilan) Germaniyaning Vaynshtefan-Triezdorf amaliy bilimlar universiteti mutasaddilari bilan filialning Iqtisodiyot (oziq-ovqat tizimlarini boshqarish) qo’shma ta'lim dasturida o'qigan, o'qiyotgan talabalar va ularning ota-onalari uchun ZOOM platformasi orqali uchrashuv tashkil etilgan edi.
Ushbu uchrashuvda — talabalar va ularning ota-onalarini qiziqtirgan savollar, mavjud holatlar va Germaniyada amaliyotda bo'lgan talabalarning tajribalari muhokama qilindi.
Yuqorida ko'rsatilgan qo'shma dasturda o'qigan va o'qiyotgan talabalar, ularning ota-onalari hamda qo'shma dastur talabalariga dars beruvchi professor-o'qituvchilarni onlayn uchrashuvda ishtirok etib o'zlarining fikr va takliflarini bildirishdi.

Напоминаем, что в аудитории 203-А Самаркандского филиала ТГЭУ 11 марта 2022 года в 17.00 (узбекское время) совместное изучение Экономики (управление продовольственными системами) с должностными лицами Университета прикладных наук им. Вайнштейна-Триздорфа, Германия встреча была организована через платформу ZOOM для школьников и их родителей, обучающихся, обучающихся по программе.
На этой встрече обсуждались вопросы, интересующие студентов и их родителей, текущая ситуация и опыт студентов, практикующих в Германии.
Студенты и выпускники вышеупомянутой совместной программы, их родители и преподаватели, которые обучают студентов совместной программы, приняли участие в онлайн-встрече и высказали свои мнения и предложения.