Eslatib o'tamiz: TDIU Samarqand filialining 203-A xonasida 11.03.2022 yil soat 17.00 da (O'zbekiston vaqti bilan) Germaniyaning Vaynshtefan-Triezdorf amaliy bilimlar universiteti mutasaddilari bilan filialning Iqtisodiyot (oziq-ovqat tizimlarini boshqarish) qo’shma ta'lim dasturida o'qigan, o'qiyotgan talabalar va ularning ota-onalari uchun ZOOM platformasi orqali uchrashuv tashkil etilgan edi.
Ushbu uchrashuvda — talabalar va ularning ota-onalarini qiziqtirgan savollar, mavjud holatlar va Germaniyada amaliyotda bo'lgan talabalarning tajribalari muhokama qilindi.
Yuqorida ko'rsatilgan qo'shma dasturda o'qigan va o'qiyotgan talabalar, ularning ota-onalari hamda qo'shma dastur talabalariga dars beruvchi professor-o'qituvchilarni onlayn uchrashuvda ishtirok etib o'zlarining fikr va takliflarini bildirishdi.

We remind you that in the room 203-A of the Samarkand branch of TSUE on March 11, 2022 at 17.00 (Uzbek time) joint study of Economics (food systems management) with officials of the Weinstein-Triezdorf University of Applied Sciences, Germany a meeting was organized through the ZOOM platform for students and their parents who are studying, studying in the program.
In this meeting - the questions of interest to students and their parents, the current situation and the experiences of students practicing in Germany were discussed.
Students and alumni of the above-mentioned joint program, their parents, and faculty members who teach the joint program students participated in an online meeting and expressed their views and suggestions.