Axborot va murabbiylik soati
2022 -yil 4 -mart kuni, S. Sadullayev guruh tyutori tomonidan SA 121-guruhga “ELGA XIZMAT – OLIY HIMMAT” (Saxiylik) Mavzusida “Axborot va murabbiylik soati” o'tkazildi.
“Axborot va murabbiylik soati”da quydagi fikrlar aytildi:  Jumladan, O‘zbekiston Respublikasini yanada rivojlantirish bo‘yicha Harakatlar strategiyasining ustuvor yo‘nalishlardan biri «Ijtimoiy sohani rivojlantirish» kabi mavzularda tushunchalar berildi.
“Axborot va murabbiylik soati”da  O‘zbekiston Respublikasini yanada rivojlantirish bo‘yicha, o‘zbek xalqini azal-azaldan bag‘rikeng, serhimmat, saxovatli ekanligini takidlab o'tildi.
Shuning uchun ham bugun uning bag‘rida 130 dan ortiq millat va elat vakillari tinch, osuda va bunyodkor hayot kechirmoqdalar. Odamlarga madad berish, ko‘maklashish, yordam qo‘lini cho‘zish xalqimiz hayot tarzi bilan bog‘langan.
Bu o‘zaro yordam va ko‘mak berish singari filantropik tarzdagi ijtimoiy xizmatning ko‘rinishlarida ham o‘z ifodasini topadi. “Axborot va murabbiylik soati” yakunida," savob ishlarni amalga oshirish, xayr-ehson qilish, sahovatli bo‘lish singari amallar o‘zbek xalqi hayotida ham iymon va e’tiqod, ham ma’naviy madaniyat tarzida kechib, etnoan’ana tarzida bu kunga qadar davom etib kelmoqda", — deydi guruh tyutori S. Sadullayev .

On March 4, 2022, S. Sadullayev, the group tutor, conducted a "Information and Coaching Hour" on the theme "SERVICE TO THE PEOPLE - HIGHER SERVICE" (Generosity) for group SA 121.
The following views were expressed in the "Hour of Information and Coaching": In particular, one of the priorities of the Action Strategy for the further development of the Republic of Uzbekistan was "Development of the social sphere."
The "Hour of Information and Coaching" noted that the Uzbek people have always been tolerant, generous and generous in the further development of the Republic of Uzbekistan.
That is why today more than 130 nationalities and ethnic groups live in peace, tranquility and prosperity in its bosom. Helping people, helping them, helping them is connected with the way of life of our people.
This is reflected in philanthropic forms of social service, such as mutual aid and assistance.
At the end of the "Hour of Information and Coaching", "such deeds as doing good deeds, charity, generosity in the life of the Uzbek people in the form of faith and spiritual culture, in the form of ethno-tradition. It continues to this day, ”said the group's tutor S. Sadullayev.