Axborot va murabbiylik soati
2022 -yil 4 -mart kuni, S. Sadullayev guruh tyutori tomonidan SA 121-guruhga “ELGA XIZMAT – OLIY HIMMAT” (Saxiylik) Mavzusida “Axborot va murabbiylik soati” o'tkazildi.
“Axborot va murabbiylik soati”da quydagi fikrlar aytildi:  Jumladan, O‘zbekiston Respublikasini yanada rivojlantirish bo‘yicha Harakatlar strategiyasining ustuvor yo‘nalishlardan biri «Ijtimoiy sohani rivojlantirish» kabi mavzularda tushunchalar berildi.
“Axborot va murabbiylik soati”da  O‘zbekiston Respublikasini yanada rivojlantirish bo‘yicha, o‘zbek xalqini azal-azaldan bag‘rikeng, serhimmat, saxovatli ekanligini takidlab o'tildi.
Shuning uchun ham bugun uning bag‘rida 130 dan ortiq millat va elat vakillari tinch, osuda va bunyodkor hayot kechirmoqdalar. Odamlarga madad berish, ko‘maklashish, yordam qo‘lini cho‘zish xalqimiz hayot tarzi bilan bog‘langan.
Bu o‘zaro yordam va ko‘mak berish singari filantropik tarzdagi ijtimoiy xizmatning ko‘rinishlarida ham o‘z ifodasini topadi. “Axborot va murabbiylik soati” yakunida," savob ishlarni amalga oshirish, xayr-ehson qilish, sahovatli bo‘lish singari amallar o‘zbek xalqi hayotida ham iymon va e’tiqod, ham ma’naviy madaniyat tarzida kechib, etnoan’ana tarzida bu kunga qadar davom etib kelmoqda", — deydi guruh tyutori S. Sadullayev .

4 марта 2022 года воспитателем группы Садуллаевым С. был проведен «Информационно-коучинговый час» на тему «СЛУЖЕНИЕ НАРОДУ – ВЫСШЕЕ СЛУЖЕНИЕ» (Щедрость) для группы СА 121.
В ходе «Часа информации и коучинга» были высказаны следующие мнения: В частности, одним из приоритетов Стратегии действий по дальнейшему развитию Республики Узбекистан было «Развитие социальной сферы».
«Час информации и коучинга» отметил, что узбекский народ всегда отличался толерантностью, великодушием и щедростью в дальнейшем развитии Республики Узбекистан.
Вот почему сегодня на его лоне в мире, спокойствии и благополучии живут более 130 национальностей и народностей. Помощь людям, помощь им, помощь им связана с образом жизни нашего народа.
Это находит отражение в филантропических формах социального служения, таких как взаимопомощь и помощь.
В завершение «Часа информации и коучинга» «такие дела, как добрые дела, благотворительность, щедрость в жизни узбекского народа в форме веры и духовной культуры, в форме этнотрадиции. по сей день, - сказал воспитатель группы С. Садуллаев.