Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida 23.12.2021 kuni Malayziyaning Linkoln Universitet Kolleji bilan hamkorlikdagi qo’shma ta’lim dasturi asosida tashkil etilgan “Raqamli iqtisodiyot (Bachelor in Business Administration)” ta’lim yo’nalishiga 2021-2022 o’quv yilida qabul qilingan talabalar bilan onlayn uchrashuv tashkil etildi.
Unda Malayziyaning Linkoln Universitet Kolleji Prezidenti Amiya Bhaumik talabalarni yangi o’quv yili bilan tabriklab, universitet va uning reytingi haqida qisqacha gapirib berdi. Uchrashuv samimiy muloqot bilan davom etdi.

Прием в Самаркандский филиал Ташкентского государственного экономического университета 23.12.2021 по направлению «Цифровая экономика (бакалавр делового администрирования)» в 2021-2022 учебном году, организованный на основе совместной образовательной программы с Lincoln University. Колледж Малайзии Со студентами была проведена онлайн-встреча.
В нем Амиа Бхаумик, президент Университетского колледжа Линкольна, Малайзия, поздравила студентов с новым учебным годом и сделала краткий обзор университета и его рейтингов. Встреча продолжилась сердечной беседой.