Toshkent davlat iqtisodiyot universteti Samarqand filialining 2024 yil 04-martdagi №68-T - sonli Buyrug’iga asosan filialning bitiruvchi bakalavriat ta’lim yo’nalishlari hamda magistratura mutaxassisliklariga ixtisoslik fanlaridan yakuniy davlat attestatsiyasi va bitiruv malakaviy ishi hamda magistrlik dissertatsiya himoyasini o’tkazilishi ko’zda tutilgan.
Xususan, 5230900 – Buxgalteriya hisobi va audit (tarmoqlar bo’yicha) sirtqi ta’lim yo’nalishlari BHS-119, BHS-219 va BHS-319 guruh talabari uchun “Ixtisoslik fanlari”dan Yakuniy Davlat Attestatsiyasi 2024 yil 16-may kuni soat 14:00 da 101B auditoriyada bo’lib o’tishini ma’lum qilamiz.

Pursuant to the Order No. 68-T of the Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics dated March 4, 2024, the final state certification and graduation qualification work and the defense of the master's thesis for the branch's graduate bachelor's education courses and master's specialties kept in you.
In particular, 5230900 – Accounting and auditing (by branches) part-time study courses BHS-119, BHS-219 and BHS-319 group students Final State Attestation from "Specialization Sciences" on May 16, 2024 at We inform you that it will be held at 14:00 in auditorium 101B.