Toshkent davlat iqtisodiyot universteti Samarqand filialining 2024 yil 04-martdagi №68-T - sonli Buyrug’iga asosan filialning bitiruvchi bakalavriat ta’lim yo’nalishlari hamda magistratura mutaxassisliklariga ixtisoslik fanlaridan yakuniy davlat attestatsiyasi va bitiruv malakaviy ishi hamda magistrlik dissertatsiya himoyasini o’tkazilishi ko’zda tutilgan.
Xususan, 5230900 – Buxgalteriya hisobi va audit (tarmoqlar bo’yicha) sirtqi ta’lim yo’nalishlari BHS-119, BHS-219 va BHS-319 guruh talabari uchun “Ixtisoslik fanlari”dan Yakuniy Davlat Attestatsiyasi 2024 yil 16-may kuni soat 14:00 da 101B auditoriyada bo’lib o’tishini ma’lum qilamiz.

Во исполнение приказа Самаркандского филиала Ташкентского государственного экономического университета от 4 марта 2024 года № 68-Т проведены итоговая государственная аттестационная и выпускная квалификационная работа и защита магистерской диссертации для выпускников бакалавриата и магистратуры филиала. специальности, сохраненные в вас.
В частности, 5230900 – Учет и аудит (по отраслям) заочной формы обучения студентов групп BHS-119, BHS-219 и BHS-319 Итоговая государственная аттестация по специальности «Науки по специализации» 16 мая 2024 года в г. Сообщаем, что будет состоится в 14:00 в аудитории 101Б.