Filialda “Ma‘naviy-ma‘rifiy tadbirlarni samarali tashkil etish metodikasi” mavzusida davra suhbati bo'lib o'tdi.
15-fevral kuni filial faollar zalida ''Ma‘naviy-ma‘rifiy tadbirlarni samarali tashkil etish metodikasi'' mavzusidagi davra suhbati tashkil etildi. Ushbu davra suhbatida fakultet dekanlari, ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo'yicha dekan o‘rinbosarlari, tyutorlar va 4-kurs guruh rahbarlari ishtirok etishdi. Yoshlar masalalari va ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha direktor o‘rinbosari  X.I.Turdibekov tomonidan har bir ishtirokchilarning lavozim vazifalari, shuningdek, Yoshlar bilan ishlash, maʼnaviyat va maʼrifat boʻlimi boshlig’i T.A.Yuldashev tomonidan “Ma’naviy-ma’rifiy tadbirlarni samarali tashkil etish metodikasi” mavzusida ma’lumotlar berildi. Davra suhbati davomida ishtirokchilar o’zlarini qiziqtirgan barcha savollarga atroflicha javob oldilar.

В филиале организован круглый стол на тему «Методика эффективной ...
В филиале состоялся круглый стол на тему «Методика эффективной организации духовно-просветительских мероприятий».
15 февраля в зале активистов филиала был организован круглый стол на тему «Методика эффективной организации духовно-просветительских мероприятий». В круглом столе приняли участие деканы факультетов, заместители декана по духовно-просветительской работе, преподаватели и руководители групп 4-го курса. Обязанности каждого участника разъяснил заместитель директора по делам молодежи и духовно-просветительской работе Х.И.Турдибеков, а также на «Духовной-ма» была дана информация на тему «Методика эффективной организации рифовых мероприятий». . В ходе круглого стола участники получили подробные ответы на все интересующие их вопросы.