Filialda “Ma‘naviy-ma‘rifiy tadbirlarni samarali tashkil etish metodikasi” mavzusida davra suhbati bo'lib o'tdi.
15-fevral kuni filial faollar zalida ''Ma‘naviy-ma‘rifiy tadbirlarni samarali tashkil etish metodikasi'' mavzusidagi davra suhbati tashkil etildi. Ushbu davra suhbatida fakultet dekanlari, ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo'yicha dekan o‘rinbosarlari, tyutorlar va 4-kurs guruh rahbarlari ishtirok etishdi. Yoshlar masalalari va ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha direktor o‘rinbosari  X.I.Turdibekov tomonidan har bir ishtirokchilarning lavozim vazifalari, shuningdek, Yoshlar bilan ishlash, maʼnaviyat va maʼrifat boʻlimi boshlig’i T.A.Yuldashev tomonidan “Ma’naviy-ma’rifiy tadbirlarni samarali tashkil etish metodikasi” mavzusida ma’lumotlar berildi. Davra suhbati davomida ishtirokchilar o’zlarini qiziqtirgan barcha savollarga atroflicha javob oldilar.

A roundtable discussion on the topic "Methodology of effective organization of spiritual and educational events" was held at the branch.
On February 15, a roundtable discussion on the topic "Methodology of effective organization of spiritual and educational events" was organized in the hall of branch activists. Faculty deans, deputy deans for spiritual and educational affairs, tutors and 4th year group leaders participated in this roundtable discussion. The duties of each participant were explained by the deputy director for youth affairs and spiritual and educational affairs Kh.I. Turdibekov, as well as the "Spiritual-ma' information was given on the topic of "methodology of effective organization of reef events". During the roundtable discussion, the participants received detailed answers to all the questions they were interested in.