Joriy yilning 20-yanvar kuni soat 10:00 da TDIUSF 101A bino faollar zalida "Korrupsiya-taraqqiyot kushandasi" shiori ostida filial Komplaens nazorat bo‘limi hamda Ta'lim sifatini nazorat qilish bo‘limi hamkorligida "Korrupsiyaga qarshi kurash omillari" mavzusi doirasida debat tashkil etiladi.
Debat moderatori: "Tabiiy, ijtimoiy fanlar va jismoniy madaniyat" kafedrasi dotsenti Yazdonova Soxiba Kurbanovna.
Korrupsiyaning kelib chiqish ildizlari va unga qarshi kurash omillari haqida qiziqarli ma'lumotlarga ega bo‘lishni istasangiz, shuningdek,  "Korrupsiyaga qarshi kurashda axloqiy tarbiya muhimmi, huquqiy tarbiya muhimmi?" degan savolga asosli javoblaringiz bo‘lsa, marhamat, fikrlaringizni biz bilan o‘rtoqlashing. Debatimizga marhamat!

В Самаркандском филиале Ташкентского государственного экономического университета будет организована дискуссия на тему «Факторы борьбы с коррупцией».
20 января текущего года в 10:00 в зале актива ТДИУСФ корпуса 101А под лозунгом «Клуб развития коррупции» совместно с отраслевым комплаенс-контролем и отделом контроля качества образования пройдут дебаты в рамках организованы рамки темы «Факторы борьбы с коррупцией».
Модератор дискуссии: Яздонова Сохиба Курбановна, доцент кафедры «Естественных, социальных наук и физической культуры».
Если вы хотите получить интересную информацию о корнях коррупции и факторах борьбы с ней, вы также можете прочитать «Важно ли моральное и юридическое воспитание в борьбе с коррупцией?» Если у вас есть разумные ответы на этот вопрос, поделитесь с нами своими мыслями. Добро пожаловать в нашу дискуссию!