Filialda UTC PRAGUE Business Schoolda 1-semestr davomida o'qishini davom ettirishni xohlovchi talabalar uchun seminar tashkil etiladi.
QS World University Ranking da 355-o'rinda turadigan UTC PRAGUE Business Schoolda 1-semestr davomida o'qishini davom ettirishni xohlovchi talabalarni 19-dekabr (Seshanba) kuni soat 15:00 da 101-A xonada Xalqaro Hamkorlik bo'limi tomonidan bo'lib o'tadigan seminarga taklif etamiz.
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali hamda UTC PRAGUE Business School o'rtasida "Transfer Degree and study in Prague" hamkorlik doirasida 1-2-3 bosqich talabalari o'qishlarini 1 semestr davomida Chexiyada davom ettirishlari mumkin.
Talabalarga qo'yiladigan talablar, hujjatlar va universitet to'g'risidagi barcha savollaringizga seminarda javob topasiz.

Филиал организует семинар для студентов, желающих продолжить обучение в Бизнес-школе UTC PRAGUE в течение 1-го семестра.
Студенты, желающие продолжить обучение в Бизнес-школе UTC PRAGUE, занимающей 355-е место в рейтинге QS World University Ranking, в течение 1-го семестра будут приглашены Департаментом международного сотрудничества 19 декабря (вторник) в 15:00 в ауд. 101-А Приглашаем Вас на предстоящий семинар.
В рамках сотрудничества «Перевод диплома и обучение в Праге» между Самаркандским филиалом Ташкентского государственного экономического университета и Бизнес-школой UTC PRAGUE студенты 1-2-3 уровней могут продолжить обучение в Чехии в течение 1 семестра.
На семинаре вы найдете ответы на все свои вопросы о требованиях студентов, документах и университете.