Filialda UTC PRAGUE Business Schoolda 1-semestr davomida o'qishini davom ettirishni xohlovchi talabalar uchun seminar tashkil etiladi.
QS World University Ranking da 355-o'rinda turadigan UTC PRAGUE Business Schoolda 1-semestr davomida o'qishini davom ettirishni xohlovchi talabalarni 19-dekabr (Seshanba) kuni soat 15:00 da 101-A xonada Xalqaro Hamkorlik bo'limi tomonidan bo'lib o'tadigan seminarga taklif etamiz.
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali hamda UTC PRAGUE Business School o'rtasida "Transfer Degree and study in Prague" hamkorlik doirasida 1-2-3 bosqich talabalari o'qishlarini 1 semestr davomida Chexiyada davom ettirishlari mumkin.
Talabalarga qo'yiladigan talablar, hujjatlar va universitet to'g'risidagi barcha savollaringizga seminarda javob topasiz.

The branch organizes a seminar for students who want to continue their studies at UTC PRAGUE Business School during the 1st semester.
Students who wish to continue their studies at UTC PRAGUE Business School, which is ranked 355th in the QS World University Ranking, during the 1st semester, will be invited by the Department of International Cooperation on December 19 (Tuesday) at 15:00 in room 101-A We invite you to the upcoming seminar.
As part of the "Transfer Degree and study in Prague" cooperation between Samarkand branch of Tashkent State University of Economics and UTC PRAGUE Business School, students of 1-2-3 levels can continue their studies in the Czech Republic for 1 semester.
You will find answers to all your questions about student requirements, documents and the university at the seminar.