Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialining ijtimoiy tarmoqlardagi rasmiy sahifalarida "Talabalar shou" ko‘ngilochar konsert dasturi o‘kazilishi bo‘yicha e‘lon joylashtirildi( https://t.me/TDIUSamfilial/16348).
2023-yil 6-dekabr kuni filial faollar zalida faollar zalida tashkil qilingan konsert dasturida O‘zbekiston va Tojikiston xalq artisti Mardon Mavlonov, O‘zbekistonda xizmat ko ‘rastgan artist Erkin Qaytarov, taniqli estrada xonandalar Go‘zal Qodirova,Guljahon Hakimova, Umid Ashurovlar ishtirok etdi. Ushbu xonandalar tomonidan ijro etilgan sho‘x taronalari bilan ishtirokchilarga xushkayfiyat baxsh etdi.

Фестиваль «Студенческое шоу» был организован в Самаркандском филиале Ташкентского государственного экономического университета.
Анонс развлекательно-концертной программы «Студенческое шоу» размещен на официальных страницах Самаркандского филиала Ташкентского государственного экономического университета в социальных сетях (https://t.me/TDIUSamfilial/16348).
На концертной программе, организованной в зале актива филиала 6 декабря 2023 года, выступят народный артист Узбекистана и Таджикистана Мардон Мавлонов, артист, служивший в Узбекистане Эркин Гайтаров, известные эстрадные певцы Гозал Кадирова, Гульджахон Хакимова, Умид Ашуров. . принимала участие. Участников развлекали веселые песни в исполнении этих певцов.