Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialining ijtimoiy tarmoqlardagi rasmiy sahifalarida "Talabalar shou" ko‘ngilochar konsert dasturi o‘kazilishi bo‘yicha e‘lon joylashtirildi( https://t.me/TDIUSamfilial/16348).
2023-yil 6-dekabr kuni filial faollar zalida faollar zalida tashkil qilingan konsert dasturida O‘zbekiston va Tojikiston xalq artisti Mardon Mavlonov, O‘zbekistonda xizmat ko ‘rastgan artist Erkin Qaytarov, taniqli estrada xonandalar Go‘zal Qodirova,Guljahon Hakimova, Umid Ashurovlar ishtirok etdi. Ushbu xonandalar tomonidan ijro etilgan sho‘x taronalari bilan ishtirokchilarga xushkayfiyat baxsh etdi.

The "Student Show" festival was organized at the Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics.
An announcement on the entertainment concert program "Student Show" was posted on the official pages of the Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics in social networks (https://t.me/TDIUSamfilial/16348).
People's artist of Uzbekistan and Tajikistan Mardon Mavlonov, artist who served in Uzbekistan Erkin Gaitarov, well-known pop singers Gozal Kadirova, Guljahon Hakimova, Umid Ashurov will perform at the concert program organized in the hall of activists of the branch on December 6, 2023. participated. The participants were entertained by the cheerful songs performed by these singers.