Filial talaba-yoshlari filial kadrlar bo'limiga tashrif buyurishdi
Joriy yilning 9-noyabr sanasida Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali AIF-122 guruh talabalari “Zamonaviy ish yuritish” fanidan hujjatlar yuritilishini tashkil etilishi va raqamli oʻzgarishlar sharoitida boʻlayotgan oʻzgarishlarni bevosita mutaxassislardan oʻrganish maqsadida filialning kadrlar bo`limiga tashrif buyurdilar.
Tashrif davomida xodimlar boʻlimi boshligʻi M.S.Abduraxmanova, bo`lim muhandisi S.A.Tashniyazova va boʻlim inspektori I.A.Abdujabborovlar tomonidan tomonidan fan mavzusiga doir hujjatlarning qanday yuritilayotganligi va eʻtibor berish kerak boʻlgan jihatlar batafsil tushuntirib berildi.

Students of the Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics visited the personnel department.
On November 9 of this year, the students of the AIF-122 group of the Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics visited the personnel department of the branch in order to learn about the organization of document management and the changes taking place in the conditions of digital changes.
During the visit, the head of personnel department M.S. Abdurakhmanova, department engineer S.A. Tashniyazova and department inspector I.A. Abdujabborov explained in detail how the documents related to the subject of science are kept and the aspects that should be paid attention to.