Filial talaba-yoshlari filial kadrlar bo'limiga tashrif buyurishdi
Joriy yilning 9-noyabr sanasida Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali AIF-122 guruh talabalari “Zamonaviy ish yuritish” fanidan hujjatlar yuritilishini tashkil etilishi va raqamli oʻzgarishlar sharoitida boʻlayotgan oʻzgarishlarni bevosita mutaxassislardan oʻrganish maqsadida filialning kadrlar bo`limiga tashrif buyurdilar.
Tashrif davomida xodimlar boʻlimi boshligʻi M.S.Abduraxmanova, bo`lim muhandisi S.A.Tashniyazova va boʻlim inspektori I.A.Abdujabborovlar tomonidan tomonidan fan mavzusiga doir hujjatlarning qanday yuritilayotganligi va eʻtibor berish kerak boʻlgan jihatlar batafsil tushuntirib berildi.

Студенты филиала посетили отдел кадров филиала
Студенты Самаркандского филиала Ташкентского государственного экономического университета посетили кафедру кадров.
9 ноября текущего года студенты группы АИФ-122 Самаркандского филиала Ташкентского государственного экономического университета посетили отдел кадров филиала с целью узнать об организации документооборота и изменениях, происходящих в условиях цифровых изменений.
В ходе визита начальник отдела кадров М.С.Абдурахманова, инженер отдела С.А.Ташниязова и инспектор отдела И.А.Абдуджабборов подробно объяснили, как хранятся документы, относящиеся к предмету науки, и на какие аспекты следует обратить внимание.