Filialda "Tadbirkor bilan uchrashuv" tadbiri tashkil etildi
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida tadbirkorlar hamda talaba-yoshlar  bilan uchrashuv tashkil etildi.
Joriy yilning 7-noyabr kuni soat 11:00 da Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida "Tadbirkor bilan uchrashuv" tadbiri doirasida "Knowledge Source" o'quv markazi, "Steel Max" hamda "Sam Steel Art" firmalari a'soschisi - Mo'minov Akmal To'lqinovich hamda Carducci brendi asoschisi, Frank Bernhard brend rahbari, Otel « Nizamov» asoschisi - Akmal Nizamov shuningdek, filial professor-o'qituvchilari hamda talaba-yoshlar ishtirokida trening tashkil etildi.
Treningda tadbirkorlar, o‘zlarining faoliyatini boshlash davridagi ilk qadamlari, sohada erishgan yutuqlari va hayotiy tajribalari, muvaffaqiyatga erishish sirlari, bo’lajak tadbirkor va iqtisodchilar uchun asqotadigan muhim tavsiyalarni berishdi.  Talaba yoshlar o‘zlarini qiziqtirgan savollariga atroflicha javoblar olishdi.

A meeting was organized with entrepreneurs and students at the Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics.
On November 7 of this year at 11:00 in the Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics, within the framework of the "Meeting with an entrepreneur" event, the founder of the "Knowledge Source" training center, "Steel Max" and "Sam Steel Art" firms - Mo' minov Akmal Tolkinovich and the founder of the Carducci brand, Frank Bernhard, the head of the brand, Akmal Nizamov, the founder of Hotel Nizamov, as well as professors and teachers of the branch, as well as students and young people participated in the training.
During the training, entrepreneurs gave important recommendations for future entrepreneurs and economists, their first steps in starting their business, their achievements and life experiences, secrets of success. Students received detailed answers to their questions.