Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida "SUN'IY INTELLEKT - ZAMON BILAN HAMNAFAS" mavzusida taqdimotlar tanlovi bo'lib o'tdi.
2023-yil 5-iyun kuni soat 12 00 da 201 A xonada “Raqamli iqtisodiyot va axborot texnologoyalari” kafedrasi qoshida olib boralayotgan “IT- iqtidorli talabalar talabalar klubi” talabalar ilmiy fan klubining navbatdagi "SUN'IY INTELLEKT - ZAMON BILAN HAMNAFAS" mavzusida taqdimotlar tanlovi bo’lib o’tdi.
Qizg'in va bahslarga boy o'tgan ushbu tanlovda talaba-yoshlar nafaqat o'z bilimlarini ulashishdi, balki o'zlari bilmagan bilimga ega bo'lishdi. Tadbir yakunida esa tanlov g'oliblari va faol qatnashuvchilar uchun faxriy yorliqlar taqdim etildi.

В филиале прошел конкурс презентаций
В Самаркандском филиале Ташкентского государственного экономического университета прошел конкурс презентаций на тему «ИСКУССТВЕННЫЙ ИНТЕЛЛЕКТ – В ногу со временем».
5 июня 2023 года в 12:00 в кабинете 201 А состоялась очередная презентация выборов студенческого научного клуба «ИТ-талантливых студентов» на тему «ИСКУССТВЕННЫЙ ИНТЕЛЛЕКТ – В ногу со временем».
В этом жарком и противоречивом соревновании студенты не только поделились своими знаниями, но и получили знания, которых не знали. В завершение мероприятия победителям конкурса и активным участникам были вручены почетные грамоты.