Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali "Innovatsion va raqamli bank-moliya xizmatlari" ilmiy fan-klubining yig'ilishi bo'lib o'tdi.
2023 yil 3-mart kuni "Buxgalteriya hisobi, soliq va moliya" kafedrasi qoshida talabalarni nomdor stipendiyalar, fan olimpiadalari va turli tanlovlarga tayyorlash maqsadida tashkil etilgan "Innovatsion va raqamli bank-moliya xizmatlari" ilmiy fan-klubining yig'ilishi bo'lib o'tdi.
Yig'ilishda Ilmiy ishlar va innovatsiyalar bo'yicha direktor o'rinbosari Z.Abdullayev va fan-klub rahbari S.Tog'ayevlar talabalarga fan klubning asosiy maqsad va vazifalari hamda kegusidagi rejalari haqida ma'lumot berishdi.

Состоялось собрание научного фан-клуба «Инновационные и цифровые банковские и финансовые услуги» Самаркандского филиала Ташкентского государственного экономического университета.
3 марта 2023 года состоялось заседание научного клуба «Инновационные и цифровые банковские и финансовые услуги» при кафедре «Бухгалтерский учет, налоги и финансы» для подготовки студентов к известным стипендиям, научным олимпиадам и различным конкурсам.
На встрече заместитель директора по научной работе и инновациям З.Абдуллаев и руководитель научного клуба С.Тогаев проинформировали студентов об основных целях и задачах научного клуба и их планах на будущее.