Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali "Innovatsion va raqamli bank-moliya xizmatlari" ilmiy fan-klubining yig'ilishi bo'lib o'tdi.
2023 yil 3-mart kuni "Buxgalteriya hisobi, soliq va moliya" kafedrasi qoshida talabalarni nomdor stipendiyalar, fan olimpiadalari va turli tanlovlarga tayyorlash maqsadida tashkil etilgan "Innovatsion va raqamli bank-moliya xizmatlari" ilmiy fan-klubining yig'ilishi bo'lib o'tdi.
Yig'ilishda Ilmiy ishlar va innovatsiyalar bo'yicha direktor o'rinbosari Z.Abdullayev va fan-klub rahbari S.Tog'ayevlar talabalarga fan klubning asosiy maqsad va vazifalari hamda kegusidagi rejalari haqida ma'lumot berishdi.

A meeting of the scientific fan club "Innovative and ...
A meeting of the scientific fan club "Innovative and digital banking and financial services" of Samarkand branch of Tashkent State University of Economics was held.
On March 3, 2023, a meeting of the scientific club "Innovative and digital banking and financial services" was held under the "Accounting, tax and finance" department to prepare students for famous scholarships, science Olympiads and various competitions. tdi
At the meeting, the deputy director for scientific affairs and innovations Z.Abdullayev and the head of the science club S.Togayev informed the students about the main goals and tasks of the science club and their future plans.