Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida "Hammasi o‘z qo‘lingda" mavzusi asosida uchrashuv tashkil qilindi.
2022-yil 14-dekabr kuni Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali Iqtisodiyot fakultetining Iqtisodiyot (qishloq xõjaligi) yõnalishi 122-guruh talabalari bilan filial psixologi Z. Oripov tomonidan "Hammasi o‘z qo‘lingda" mavzusi asosida uchrashuv tashkil qilindi. Ushbu uchrashuvda filial psixologi, guruh tyutori Mamadxanova Zarmina va QXI-122 guruh talabalari ishtirok etishdi.Uchrashuvda talabalarga hayotda maqsad sari harakat qilish kerakligi, tengdoshlari bilan sog‘lom raqobatda o‘z mutaxassisligini yetuk kadri bo'lish bo‘yicha tavsiya va ko'nikmalarini berdi. Uchrashuvda talablarga pozitiv kayfiyat ulashish maqsadida psixologik o'yinlari ham o‘tkazildi. Uchrashuv doirasida talabalar o‘zlarini qiziqtirgan savollarga javob oldilar.

В Самаркандском филиале Ташкентского государственного экономического университета была организована встреча на тему «Все в ваших руках».
14 декабря 2022 года была организована встреча со студентами 122 группы экономического факультета Самаркандского филиала Ташкентского государственного экономического университета, отраслевым психологом Ориповым З. на тему «Все в ваших руках». В данной встрече приняли участие психолог отделения, тьютор группы Мамадханова Зармина и студенты группы QXI-122.На встрече студентам были даны рекомендации и навыки по необходимости движения к цели в жизни, здоровой конкуренции со сверстниками, как стать зрелым персоналом по своей специальности. На встрече также были проведены психологические игры, чтобы поделиться позитивным настроем на требования. В ходе встречи студенты получили ответы на интересующие их вопросы.