Ilmiy-amaliy tashrif bilan xorijda bo'lib turgan filialimiz professor-o'qituvchilari non va non mahsulotlari ishlab chiqarishga mo'ljallangan sanoat uskunalarini ishlab chiqarivchi FRITSCH korxonasiga tashrif buyurishdi.
Ayni damda Germaniya Federativ Respublikasida malaka oshirayotgan filialimiz o'qituvchilari Bavariya o'lkasining Kitsingen shahrida joylashgan non va non mahsulotlari ishlab chiqarishga mo'ljallangan sanoat uskunalarini ishlab chiqarivchi FRITSCH korxonasiga tashrif buyurishdi. Amaliyotga professor Paul Michaels hamda Yurgan Nidershtrasserlar boshchilik qilishdi.
Ma'lumot o'rnida aytish lozim, FRITSCH xalqaro darajadagi korxona hisoblanib, unga 1926 yilda asos solingan. Mukammal muhandislik ko'nikmalariga ega va bundan o'zining yuqori darajadagi texnik va texnologik nou-xau bilan birgalikda mijozlarga moslashtirilgan yechimlarni taklif etayotgan korxona, barcha turdagi non va non mahsulotlarini tayyorlashga ixtisoslashgan keng tanlovli mahsulot assortimentiga ega.

Professors and teachers of our branch, who are abroad on a scientific and practical visit, visited the FRITSCH enterprise, which produces industrial equipment for the production of bread and bakery products.
At the moment, the teachers of our branch, who are training in the Federal Republic of Germany, visited the FRITSCH enterprise, which manufactures industrial equipment for the production of bread and bakery products, located in Kitsingen, Bavaria. The practice was led by Professor Paul Michaels and Yurgan Niederstrasser.
For information, it should be said that FRITSCH is an international enterprise, founded in 1926. With excellent engineering skills, combined with its high level of technical and technological know-how, the company offers customized solutions to customers, with a wide selection of products specializing in the preparation of all types of bread and bakery products.