Filialimiz professor-o'qituvchilari “O‘ZBEKISTON RESPUBLIKASINING 30 YILLIGI” esdalik nishoni bilan ...
• Filialimiz professor-o'qituvchilari “O‘ZBEKISTON RESPUBLIKASINING 30 YILLIGI” esdalik nishoni bilan ...
06 - Dekabr 2022
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali professor-o'qituvchilari “O‘ZBEKISTON RESPUBLIKASINING 30 YILLIGI” esdalik nishoni bilan taqdirlanishdi.O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2022-yil 8-noyabrdagi Farmoniga binoan ta’sis etilgan “O‘ZBEKISTON RESPUBLIKASINING 30 YILLIGI” esdalik nishoni bilan O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Miromonovich Mirziyoyev tomonidan taqdirlangan filial  direktorining Yoshlar masalalari va ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha birinchi o‘rinbosari Turdibekov Hasan Ibrohimovich hamda Ilmiy-tadqiqotlar, innovatsiyalar va ilmiy-pedagogik kadrlar tayyorlash bo‘limi boshlig‘i Abdivohidov Sunatillo Abdinabiyevichlarga Samarqand shahar hokimligining binosida Samarqand viloyati hokimining turizm, madaniyat, madaniy meros va ommaviy kommunikatsiyalar masalalari bo‘yicha o‘rinbosari – Turizm bosh boshqarmasi boshlig‘i Kobilov Rustam Rajabboyevich va Samarqand shahar hokimi Umarov Fazliddin Karimovichlar tomonidan topshirildi.

Professors and teachers of our branch were awarded with ...
Professors and teachers of the Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics were awarded with the commemorative badge "30th ANNIVERSARY OF THE REPUBLIC OF UZBEKISTAN".
On August 8, 2022, the President of the Republic of Uzbekistan, Mr. Kobilov Rustam Rajabboyevich, the Deputy Mayor of the Samarkand Region for Tourism, Culture, Cultural Heritage and Mass Communications - Head of the General Directorate of Tourism, and the Mayor of Samarkand Umarov Fazliddin Karimovich in the building of the Samarkand City Hall - Hasan Ibrohimovich Turdibekov, the first deputy director of the branch for "Youth issues and spiritual and educational affairs" and "Scientific research, Sunatillo Abdinabiyevich Abdivohidov, head of the "innovations and scientific-pedagogical personnel training" department, was awarded.