Filialda psixologik yordam ko‘rsatish va imkoniyatlari haqida tanishtiruv
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida filial psixologining vazifalari, amalga oshiradigan chora-tadbirlari, ijtimoiy individual, psixologik yordam ko‘rsatish imkoniyatlari haqida targ‘ibot, tushuntirish ishlarini amalga oshirish to‘g‘risidagi uchrashuv bo’lib o’tdi.
2022-yil 20-oktyabr kuni  Iqtisodiyot fakulteti 1-bosqich guruhlarida filial psixologining vazifalari, amalga oshiradigan chora tadbirlari, ijtimoiy individual, psixologik yordam ko‘rsatish imkoniyatlari haqida targ‘ibot, tushuntirish ishlarini amalga oshirish to‘g‘risidagi uchrashuv bo’lib o’tdi.
Qatnashdilar: Soliqlar va soliqqa tortish yo'nalishining 1- bosqich 122- guruhi va filiali psixologi Oripov Z, guruh tyutori Jomonqulov Bekzod.

В Самаркандском филиале Ташкентского государственного экономического университета состоялось совещание по проведению пропагандистско-разъяснительной работы о задачах отраслевого психолога, его мероприятиях, возможностях оказания социально-индивидуальной и психологической поддержки.
20 октября 2022 года в группах 1 ступени экономического факультета состоится собрание о задачах отраслевого психолога, мерах, которые необходимо принять, и проведении пропагандистско-разъяснительной работы о возможностях обеспечения социальной индивидуальной и психологическая поддержка.
Участники: Психолог Орипов З, группа 122 и отделение 1 ступени налогов и налогообложения, воспитатель группы Жомонкулов Бекзод.