Filialda psixologik yordam ko‘rsatish va imkoniyatlari haqida tanishtiruv
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida filial psixologining vazifalari, amalga oshiradigan chora-tadbirlari, ijtimoiy individual, psixologik yordam ko‘rsatish imkoniyatlari haqida targ‘ibot, tushuntirish ishlarini amalga oshirish to‘g‘risidagi uchrashuv bo’lib o’tdi.
2022-yil 20-oktyabr kuni  Iqtisodiyot fakulteti 1-bosqich guruhlarida filial psixologining vazifalari, amalga oshiradigan chora tadbirlari, ijtimoiy individual, psixologik yordam ko‘rsatish imkoniyatlari haqida targ‘ibot, tushuntirish ishlarini amalga oshirish to‘g‘risidagi uchrashuv bo’lib o’tdi.
Qatnashdilar: Soliqlar va soliqqa tortish yo'nalishining 1- bosqich 122- guruhi va filiali psixologi Oripov Z, guruh tyutori Jomonqulov Bekzod.

A meeting was held at the Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics on the implementation of propaganda and explanatory work about the tasks of the branch psychologist, his measures, the possibilities of providing social individual and psychological support.
On October 20, 2022, a meeting will be held in the 1st stage groups of the Faculty of Economics about the tasks of the branch psychologist, the measures to be taken, and the implementation of propaganda and explanatory work about the possibilities of providing social individual and psychological support. 'tdi.
Participants: Psychologist Oripov Z, group 122 and branch of the 1st stage of taxes and taxation, group tutor Jomonkulov Bekzod.