Toshkent Davlat Iqtisodiyot Universiteti Samarqand filiali talabalari - "O'zbekiston bo'ylab sayohat qil" shiori asosida Xorazm viloyatiga jo'nab ketishdi.
O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2022-yil 27-avgustidagi "Samarqand viloyatida joylashgan oliy ta'lim muassasalari talabalarini - "O'zbekiston bo'ylab sayohat qil" shiori ostida respublika hududlari bo'ylab sayohatlarini amalga oshirish chora-tadbirlari to'g'risida"gi 81-son bayoni ijrosini ta'minlash maqsadida 2022-yil 14-17 sentyabr kunlari Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali talabalari Xorazm viloyatiga jo'nab ketishdi.

Студенты нашего филиала отправились в 4-х дневную поездку
Студенты Самаркандского филиала Ташкентского государственного экономического университета отправились в Хорезмскую область под девизом «Путешествие по Узбекистану».
Постановление Кабинета Министров Республики Узбекистан от 27 августа 2022 года «О мерах по осуществлению поездок студентов высших учебных заведений, расположенных в Самаркандской области, - под лозунгом «Поездки по Узбекистану» по территориям республики «О 14-17 сентября 2022 года студенты Самаркандского филиала Ташкентского государственного экономического университета выехали в Хорезмскую область с целью обеспечения выполнения Постановления №81 по