Toshkent Davlat Iqtisodiyot Universiteti Samarqand filiali Ijtimoiy-ma’naviy muhit barqarorligini ta’minlashga mas’ul bo’lgan direktor maslahatchisi Qurbonov G’ayrat, muvofiqlashtirish bo’limi bosh mutaxassisi Xamrayev Firdavs va ta’lim tarbiya maslahatchisi B.Muzrapovlar bilan birgalikda ijara turuvchi talabalarnin yashash shart-sharoitlari o’rganildi.
Samarqand shahar Machiti qo’ng;iroqdor MFY Turon ko’chasi 2- yo’lak 17-uy xonadoniga borib QXI 121 –guruh talabalari Jumayev Oybek Erkin O’g’li , Yo’ldoshov Javohir Abdujabbor o'g'li Bekmurodov Shohruh Shuhrat o’g’li yashash shoroitlari bilan tanishildi tanishilganlik to’g’risidan fotolavhalar.
Samarqand shahar Axmad Yassaviy MFY Habib Addullayev ko’chasi 63-uy 22- xonadonda yashovchi ORI 121-guruh talabalari Abdullayev Jasurbek Alimardon O’g’li, Rasulov Muhammadamin Dilmorod O’g’li AIF 121-guruh talabalari bilan Norbekov Jahongir Sanjarbek O’g’lini yashash sharoitlari bilan tanishildi tanishilganlik to’g’risidan fotolavhalar.
Samarqand shahar Madadkor MFY O’zbekiston ko’chasi 145- uy xonadonida yashovchi QXI 121-guruh Abduxalimov Oybek Abdujalil O’g’lini yashash sharoitlari bilan tanishildi tanishganlik to’g’risidan fotolavhalar
Samarqand shahar Mirzo Ulug’bek MFY Qori Yusupov ko’chasi 35-uy xonadonida yashovchi ORI 121-guruh talabalari Boynazarov Axror Zokirovich, Safarov Sanjar Sirojiddin O’g’lini yashash sharoitlari bilan tanishildii tanishilganlik to’g’risidan fotolavhalar.
Samarqand shahar Axmad Yassaviy MFY Habib Addullayev ko’chasi 63 –A uy ORI 121-guruh talabalari Berdiyev Ramshid Otaqul O'g'li va Boynazarov Axror Zokirovichni yashash sharoitlari bilan tanishshildi. Tanashganlik to’g’risidan lavhalar.

Советник директора Самаркандского филиала Ташкентского государственного экономического университета, ответственный за обеспечение стабильности социально-духовной среды Курбанов Гайрат, главный специалист отдела координации Хамраев Фирдавс и советник по образованию Музрапов Б. студенты были изучены.
Учащиеся 121 группы Джумаев Ойбек Эркин оглы, Юлдашев Джавохир Абдужаббор оглы Бекмуродов Шохрух Шухрат Фотографии о знакомстве сына ознакомились с условиями проживания.
Абдуллаев Жасурбек Алимардон Оглы, Расулов Мухаммадамин Дилмород Оглы, студенты 121 группы ОРИ, проживающие в 22 квартире, ул. Хабиба Аддуллаева, 63, МФЮ им. Ахмада Яссави, г. Самарканд Фотографии об ознакомлении с условиями проживания ребенка.Абдухалимов Ойбек Абдужалил Оглы, житель Самарканда Мададкорского МФУ, проживающий по адресу улица Узбекистана, 145, группа 121, ознакомился с условиями проживания.С условиями проживания ознакомились Бойназаров Ахрор Зокирович, Сафаров Санжар Сирожиддин Оглы, учащиеся 121 группы ОРИ, проживающие в доме 35, улица Кори Юсупова, Хутор Мирзо Улугбека, город Самарканд.
Студенты 121-й группы ОРИ 121-А, ул. Хабиба Аддуллаева, МФЮ им. Ахмеда Яссави, г. Самарканд ознакомились с жилищными условиями Бердыева Рамшида Отакула Оглы и Бойназарова Ахрора Зокировича. Цитаты о свиданиях.