Toshkent Davlat Iqtisodiyot Universiteti Samarqand filiali Ijtimoiy-ma’naviy muhit barqarorligini ta’minlashga mas’ul bo’lgan direktor maslahatchisi Qurbonov G’ayrat, muvofiqlashtirish bo’limi bosh mutaxassisi Xamrayev Firdavs va ta’lim tarbiya maslahatchisi B.Muzrapovlar bilan birgalikda ijara turuvchi talabalarnin yashash shart-sharoitlari o’rganildi.
Samarqand shahar Machiti qo’ng;iroqdor MFY Turon ko’chasi 2- yo’lak 17-uy xonadoniga borib QXI 121 –guruh talabalari Jumayev Oybek Erkin O’g’li , Yo’ldoshov Javohir Abdujabbor o'g'li Bekmurodov Shohruh Shuhrat o’g’li yashash shoroitlari bilan tanishildi tanishilganlik to’g’risidan fotolavhalar.
Samarqand shahar Axmad Yassaviy MFY Habib Addullayev ko’chasi 63-uy 22- xonadonda yashovchi ORI 121-guruh talabalari Abdullayev Jasurbek Alimardon O’g’li, Rasulov Muhammadamin Dilmorod O’g’li AIF 121-guruh talabalari bilan Norbekov Jahongir Sanjarbek O’g’lini yashash sharoitlari bilan tanishildi tanishilganlik to’g’risidan fotolavhalar.
Samarqand shahar Madadkor MFY O’zbekiston ko’chasi 145- uy xonadonida yashovchi QXI 121-guruh Abduxalimov Oybek Abdujalil O’g’lini yashash sharoitlari bilan tanishildi tanishganlik to’g’risidan fotolavhalar
Samarqand shahar Mirzo Ulug’bek MFY Qori Yusupov ko’chasi 35-uy xonadonida yashovchi ORI 121-guruh talabalari Boynazarov Axror Zokirovich, Safarov Sanjar Sirojiddin O’g’lini yashash sharoitlari bilan tanishildii tanishilganlik to’g’risidan fotolavhalar.
Samarqand shahar Axmad Yassaviy MFY Habib Addullayev ko’chasi 63 –A uy ORI 121-guruh talabalari Berdiyev Ramshid Otaqul O'g'li va Boynazarov Axror Zokirovichni yashash sharoitlari bilan tanishshildi. Tanashganlik to’g’risidan lavhalar.

Adviser to the Director of the Samarkand Branch of the Tashkent State University of Economics, responsible for ensuring the stability of the socio-spiritual environment Kurbanov Gayrat, Chief Specialist of the Coordination Department Khamrayev Firdavs and Adviser to Education B. Muzrapov the living conditions of the students were studied.
Students of group 121 Jumayev Oybek Erkin oglu, Yuldashev Javohir Abdujabbor oglu Bekmurodov Shohruh Shuhrat Photos about the acquaintance of the son got acquainted with the living conditions.
Abdullayev Jasurbek Alimardon Ogli, Rasulov Muhammadamin Dilmorod Ogli, students of ORI 121 group, living in the 22nd apartment, 63 Habib Addullayev Street, Ahmad Yassavi MFY, Samarkand city Photographs about the acquaintance with the living conditions of the child.
Abdukhalimov Oybek Abdujalil Ogli, a resident of Samarkand, Madadkor MFY, living at 145 Uzbekistan Street, group 121, got acquainted with the living conditions.
Boynazarov Akhror Zokirovich, Safarov Sanjar Sirojiddin Ogli, students of ORI group 121, living in the house 35, Qori Yusupov Street, Mirzo Ulugbek Farm, Samarkand city, got acquainted with the living conditions.
Students of the 121st group of ORI 121-A, Habib Addullayev Street, Ahmad Yassavi MFY, Samarkand city got acquainted with the living conditions of Berdiyev Ramshid Otakul Ogli and Boynazarov Ahror Zokirovich. Dating Quotes.