Xotin-qizlar o'rtasidagi sport musobaqalari
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali kasaba uyushmasi, sport targʻibotchisi va filial tyutorlari tashabbusi bilan "8-mart Xalqaro xotin qizlar" kuniga bagʻishlab filial professor oʻqituvchilari (ayollar), ishchi hodimlari (ayollar) va filialimizda tahsil olayotgan talaba qizlarimiz oʻrtasida oʻtkaziladigan stol tennisi va badminton sport musobaqalariga taklif qilamiz!
Musobaqa o’tkaziladigan vaqti:
2-3 mart kunlari stol tennisi  va badminton (xotin qizlar) musobaqalari soat 15:00 da filial sport zalida bo’lib o’tadi.
Eslatma :
Har bir ishtirokchi sport formada bo’lishi. Musobaqadan oldin filial jismoniy tarbiya fani o’qituvchilari SH.Mizomov , B.Muzrapovga ro’yxatdan o’tish lozim. Musobaqa g’oliblari filial ma’muriyati tomonidan qimmatbaho esdalik sovg’alari bilan taqdirlanishadi.

At the initiative of the trade union, sports promoter and tutors of the Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics, a table tennis and badminton tournament dedicated to the International Women's Day on March 8 was held among professors, teachers, staff and women We invite you to sports competitions!
Competition time:
Table tennis and badminton (women's) competitions will be held on March 2-3 at 15:00 in the branch gym.
Note:
Make sure everyone is in good shape. Before the competition it is necessary to register for physical education teachers of the branch Sh.Mizomov, B.Muzrapov. The winners of the competition will be awarded by the administration of the branch with valuable souvenirs.