Xotin-qizlar o'rtasidagi sport musobaqalari
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali kasaba uyushmasi, sport targʻibotchisi va filial tyutorlari tashabbusi bilan "8-mart Xalqaro xotin qizlar" kuniga bagʻishlab filial professor oʻqituvchilari (ayollar), ishchi hodimlari (ayollar) va filialimizda tahsil olayotgan talaba qizlarimiz oʻrtasida oʻtkaziladigan stol tennisi va badminton sport musobaqalariga taklif qilamiz!
Musobaqa o’tkaziladigan vaqti:
2-3 mart kunlari stol tennisi  va badminton (xotin qizlar) musobaqalari soat 15:00 da filial sport zalida bo’lib o’tadi.
Eslatma :
Har bir ishtirokchi sport formada bo’lishi. Musobaqadan oldin filial jismoniy tarbiya fani o’qituvchilari SH.Mizomov , B.Muzrapovga ro’yxatdan o’tish lozim. Musobaqa g’oliblari filial ma’muriyati tomonidan qimmatbaho esdalik sovg’alari bilan taqdirlanishadi.

По инициативе профсоюза, спортивного пропагандиста и тьюторов Самаркандского филиала Ташкентского государственного экономического университета среди профессорско-преподавательского состава, преподавателей, сотрудников и женщин был проведен турнир по настольному теннису и бадминтону, посвященный Международному женскому дню 8 марта. приглашаем на спортивные соревнования!
Время соревнований:
Соревнования по настольному теннису и бадминтону (женщины) пройдут 2-3 марта в 15:00 в спортзале филиала.
Примечание:
Убедитесь, что все в хорошей форме. Перед соревнованиями необходимо записаться к учителям физкультуры филиала Мизомову Ш., Музрапову Б. Победители конкурса будут награждены администрацией филиала ценными сувенирами.