Filial talaba yoshlari yil davomida òqigan kitoblaridagi òzlariga yoqqan parcha(aforizm, maqol, sitata va h.k.)larni tanlab bizga yuborishadi va biz ular yuborgan ishlarni kanalga chiqaramiz va ģoliblarni aniqlaymiz.
G'oliblar ovoz tòplash yòli bilan, ya'ni #like_bot orqali aniqlanadi) #MeningSevganKitob heshtegi orqali Yoshlar Ittifoqi telegram kanalida yoritiladi. Tanlov 23-dekabrdan 4-yanvargacha o'tkaziladiG'oliblar diplom va esdalik sovģalari, sara kitoblar bilan taqdirlanadi. Shoshiling Imkoniyatingizni qo'ldan boy bermang. ESLATMA: Parchalarni quyidagi lichkaga yuboring@TDIU_SF_Talabasi TDIU SF Yoshlar Ittifoqi Rasmiy kanalida tanlov bòlib òtadi.

The Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics, the primary organization of the Youth Union, is holding a competition "Summary of books I have read."
Branch students select the pieces they like (aphorisms, proverbs, quotes, etc.) from the books they read during the year and send them to us, and we publish the works they send to the channel and determine the winners.
Winners will be determined by voting, ie #like_bot) will be covered on the Youth Union telegram channel via the hashtag #MyFavoriteBook. The competition will be held from December 23 to January 4. The winners will be awarded with diplomas and souvenirs, selected books. Hurry Don't miss your chance. NOTE: Send the pieces to the following link @TDIU_SF_Student TDIU SF Youth Union will have a contest on the Official Channel.