Filial talaba yoshlari yil davomida òqigan kitoblaridagi òzlariga yoqqan parcha(aforizm, maqol, sitata va h.k.)larni tanlab bizga yuborishadi va biz ular yuborgan ishlarni kanalga chiqaramiz va ģoliblarni aniqlaymiz.
G'oliblar ovoz tòplash yòli bilan, ya'ni #like_bot orqali aniqlanadi) #MeningSevganKitob heshtegi orqali Yoshlar Ittifoqi telegram kanalida yoritiladi. Tanlov 23-dekabrdan 4-yanvargacha o'tkaziladiG'oliblar diplom va esdalik sovģalari, sara kitoblar bilan taqdirlanadi. Shoshiling Imkoniyatingizni qo'ldan boy bermang. ESLATMA: Parchalarni quyidagi lichkaga yuboring@TDIU_SF_Talabasi TDIU SF Yoshlar Ittifoqi Rasmiy kanalida tanlov bòlib òtadi.

В Самаркандском филиале Ташкентского государственного экономического университета, первичной организации Союза молодежи, проводится конкурс «Краткое содержание прочитанных мною книг».
Студенты филиала выбирают понравившиеся им произведения (афоризмы, пословицы, цитаты и т. Д.) Из книг, которые они читают в течение года, и отправляют их нам, а мы публикуем работы, которые они отправляют, на канал и определяем победителей.
Победители будут определены путем голосования, то есть #like_bot) будут освещены в телеграм-канале Союза молодежи с помощью хэштега #MyFavoriteBook. Конкурс будет проходить с 23 декабря по 4 января. Победители будут награждены дипломами и сувенирами, избранными книгами. Торопитесь, не упустите свой шанс. ПРИМЕЧАНИЕ. Отправьте работы по следующей ссылке @TDIU_SF_Student Молодежный союз TDIU SF проведет конкурс на официальном канале.