Moskva avtomobil va avtomobil yo'llari texnika universiteti (MAДИ) tomonidan respublikamiz fuqarolari uchun "Все дороги ведут к MAДИ-2022" xalqaro intellektual tanlovi o'tkazilmoqda.
Mazkur tanlovda g'olib chiqqan nomzodlar Rossiya Federatsiyasining federal byudjeti hisobidan Moskva avtomobil va avtomobil yo'llari texnika universiteti (MAДИ) ga o'qishga qabul qilinadilar.
Shuningdek, ushbu grant talabalar turar joyidan yashash joyi va oylik stipendiyani o'z ichiga oladi.
Tanlovda qatnashish istagini bildirgan nomzodlar grant.madi.ru web-havolasi orqali ro'yxatdan o'tishlari zarur.
Bakalavriat ta'lim yo'nalishi uchun muddat: 2022-yil 28-yanvar
Magistratura va doktorantura uchun muddat: 2022-yil 17-yanvar
Tanlov uchun test sinovlari 2022-yil 29-yanvarda har bir nomzodning "Shaxsiy cabinet” ida onlayn bo'lib o'tadi.
Tanlov g'oliblari o'zlari tanlagan ta'lim dasturi, ya'ni bakalavr, magistratura yoki doktorantura ta'lim dasturi bo'yicha o'qishga qabul qilinadilar. "Все дороги ведут к MAДИ - 2022" xalqaro intellektual tanlovi bilan bog'liq qo'shimcha ma'lumotni grant.madi.ru web - sahifasi orqali olish mumkin.

Московский автомобильно-дорожный университет (МАДИ) проводит международный интеллектуальный конкурс «Все дороги ведут в МАДИ-2022» для граждан нашей республики.
Победители конкурса будут приняты в Московский автомобильно-дорожный технический университет (МАДИ) за счет средств федерального бюджета Российской Федерации.
Грант также включает проживание студентов и ежемесячную стипендию.
Кандидаты, желающие участвовать в конкурсе, должны зарегистрироваться по ссылке grant.madi.ru.
Крайний срок поступления в бакалавриат: 28 января 2022 г.
Крайний срок поступления в магистратуру и докторантуру: 17 января 2022 г.
Тестирование на участие в конкурсе будет проводиться онлайн 29 января 2022 года в «Личном кабинете» каждого кандидата.
Победители конкурса будут допущены к участию в выбранной ими программе, то есть в бакалавриате, магистратуре или докторантуре. Дополнительную информацию о международном интеллектуальном конкурсе «Все дороги ведут к МАДИ - 2022» можно найти на сайте grant.madi.ru.