Filialda "Ayollar biznesiga birinchi qadam" tanlovi bo'lib o'tadi
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida "Ayollar biznesiga birinchi qadam" tanlovi bo'lib o'tadi.
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida iqtidorli va isteʼdodli xotin-qizlar, ayollar va yosh olimalarning innovatsion faoliyati natijalari va tashabbuslarini davlat tomonidan qoʻllab-quvvatlash, ularning ilmiy izlanishlari uchun zarur shart-sharoitlarni yaratib berish hamda salohiyatli yoshlarni ilm-fanga keng jalb etish maqsadida barcha talaba qizlar uchun "Ayollar biznesiga birinchi qadam" tanlovi bo'lib o'tadi.
Tanlovda barcha bosqichlardagi filial talaba-qizlari ishtirok etishlari mumkin, buning uchun o'zlarining startap loyihalari yoki biznes g'oyalarini ,,Iqtidorli talabalarning ilmiy tadqiqot faoliyatini tashkil etish bo‘limi" boshlig‘i - Jonibek Bo‘riboyevga topshirishlari so'raladi.
Tanlovga hujjatlar joriy yilning 25-dekabrigacha qabul qilinadi
Murojaat uchun: ,,Iqtidorli talabalarning ilmiy tadqiqot faoliyatini tashkil etish bo‘limi" boshlig‘i - Jonibek Bo‘riboyev - A bino 205-xona

В Самаркандском филиале Ташкентского государственного экономического университета пройдет конкурс «Первый шаг к женскому бизнесу».
В целях поддержки результатов и инициатив инновационной деятельности талантливых и талантливых женщин, женщин и молодых учёных Самаркандского филиала Ташкентского государственного экономического университета, создания необходимых условий для их научных исследований, широкого привлечения потенциальных молодых Люди к науке, всем студентам будет проведен конкурс «Первый шаг к женскому бизнесу» среди девушек.
В конкурсе могут принять участие студенты филиала всех уровней, для чего им предлагается представить свои стартап-проекты или бизнес-идеи заведующему кафедрой «Организации научно-исследовательской деятельности талантливых студентов» Джонибеку Борибоеву.
Документы на конкурс будут приниматься до 25 декабря текущего года.
Контактное лицо: Джонибек Борибоев, заведующий отделом организации научно-исследовательской деятельности талантливых студентов – каб. 205, корпус А