Filialda "Munozara" intellektual o'yini tashkil etiladi
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida "Munozara" intellektual o'yini bo'lib o'tadi.
Joriy yilning 10-noyabr kuni soat 14:00 da talaba-yoshlarni bo‘sh vaqtlarini mazmunli tashkil etish maqsadida ularning qobiliyati, iste‘dodini rivojlantirish, bilim olishga va yuksak ma‘naviyatli shaxs sifatida shakllantirishga yo‘naltirish, ularni har tomonlama hayotga tayyorlash, ijodkor, iste‘dodli yoshlarning ilmiy-ijodiy salohiyatini oshirishga qaratilgan “Munozara” intellektual o‘yini bo‘lib o‘tadi.  Ushbu intellektual o‘yin “Masofaviy ta‘lim an‘nanaviy ta‘limdan afzal” mavzusida o‘tkaziladi.
G'olib va sovrindorlar filial ma'muriyati tomonidan diplom va esdalik sovg'alari bilan taqdirlanadi.
Munozara intellektual o'yinida ishtirok etish istagida bo'lgan jamoalar filial intellektual loyihalar koordinatori - M. Qurbonovaga murojaat qilishlari mumkin.

The intellectual game "Discussion" will be held at the Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics.
On November 10 of this year at 2:00 p.m., in order to meaningfully organize the free time of students and young people, to develop their abilities and talents, to direct them to acquire knowledge and form them as highly moral individuals, to prepare them for life in all aspects, the intellectual game "Discussion" aimed at increasing the scientific and creative potential of creative, talented young people will be held. This intellectual game is held on the theme "Distance education is better than traditional education".
The winners and prize-winners will be awarded diplomas and souvenirs by the branch administration.
Teams who want to participate in the intellectual debate game can contact the coordinator of branch intellectual projects - M. Kurbanova.