Magistratura bosqichiga o'qishga tavsiya etilgan abituriyentlar diqqatiga
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida magistratura bosqichiga 2022-2023-o‘quv yili qishki qabuli natijalariga ko‘ra tavsiya etilgan abituriyentlar uchun kerakli hujjatlar.
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida magistratura bosqichiga 2022-2023-o‘quv yili qishki qabuli natijalariga ko‘ra o‘qishga tavsiya etilganlarga o‘quv jarayoni  20-fevral soat 08:00 dan tasdiqlangan dars jadvallari asosida boshlanishini ma’lum qilamiz.
O‘qishga tavsiya etilganlar Magistratura markaziga quyidagi hujjatlarni taqdim etishi lozim:
1. Magistratura mutaxassisligi ko‘rsatilgan holda, oliy ta’lim muassasasi rektori nomiga ariza;
2. Oliy ma’lumot to‘g‘risidagi hujjatning asl nusxasi (yoki diplomdan ko‘chirma-O‘zbekiston Respublikasi oliy ta’lim muassasalarini davlat granti bo‘yicha oxirgi 3 yilda o‘qib tugatganlar uchun) va uning ilovasi;

Necessary documents for applicants recommended according to the results of the winter admission for the 2022-2023 academic year at the Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics.
We inform those who are recommended to study at the Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics according to the results of the winter admission for the 2022-2023 academic year, that the educational process will begin on February 20 at 08:00 on the basis of the approved class schedules.
Those who are recommended to study should submit the following documents to the Master's Center:
1. An application to the rector of the higher education institution, indicating the specialty of the master's degree;
2. The original copy of the document on higher education (or an extract from the diploma - for those who graduated from the higher education institutions of the Republic of Uzbekistan with a state grant in the last 3 years) and its appendix;