Magistratura bosqichiga o'qishga tavsiya etilgan abituriyentlar diqqatiga
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida magistratura bosqichiga 2022-2023-o‘quv yili qishki qabuli natijalariga ko‘ra tavsiya etilgan abituriyentlar uchun kerakli hujjatlar.
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida magistratura bosqichiga 2022-2023-o‘quv yili qishki qabuli natijalariga ko‘ra o‘qishga tavsiya etilganlarga o‘quv jarayoni  20-fevral soat 08:00 dan tasdiqlangan dars jadvallari asosida boshlanishini ma’lum qilamiz.
O‘qishga tavsiya etilganlar Magistratura markaziga quyidagi hujjatlarni taqdim etishi lozim:
1. Magistratura mutaxassisligi ko‘rsatilgan holda, oliy ta’lim muassasasi rektori nomiga ariza;
2. Oliy ma’lumot to‘g‘risidagi hujjatning asl nusxasi (yoki diplomdan ko‘chirma-O‘zbekiston Respublikasi oliy ta’lim muassasalarini davlat granti bo‘yicha oxirgi 3 yilda o‘qib tugatganlar uchun) va uning ilovasi;

Необходимые документы для абитуриентов, рекомендованных по результатам зимнего приема на 2022-2023 учебный год в Самаркандский филиал Ташкентского государственного экономического университета.
Информируем тех, кто рекомендован для обучения в Самаркандском филиале Ташкентского государственного экономического университета по результатам зимнего набора на 2022-2023 учебный год, что учебный процесс начнется 20 февраля в 08:00 часов на основании утвержденного расписания занятий.
Тем, кто рекомендован к обучению, необходимо предоставить в Магистерский центр следующие документы:
1. Заявление на имя ректора вуза с указанием специальности магистратуры;
2. Оригинал документа о высшем образовании (или выписка из диплома - для лиц, окончивших высшие учебные заведения Республики Узбекистан по государственному гранту за последние 3 года) и приложение к нему;