Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali “Oziq-ovqat va qishloq xo'jaligi iqtisodiyoti" kafedrasining kengaytirilgan yig’ilishi bo’lib o’tadi.
2022-yil 28-noyabr soat 14:00 da, TDIU SF da 203-A o'quv xonasida “Oziq-ovqat va qishloq xo'jaligi iqtisodiyoti" kafedrasi tayanch doktoranti Abduraxmanova Aqida Fayzulla qizining 08.00.17.- “Turizm va mehmonxona faoliyati” ixtisosligi bo’yicha "Qishloq hududlarida aholi daromadlarini oshirishda ekoturizm potensialidan foydalanish va iqtisodiy baholash" mavzusidagi iqtisodiyot fanlari bo’yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiyasini yoqlash bo'yicha “Oziq-ovqat va qishloq xo'jaligi iqtisodiyoti" kafedrasining kengaytirilgan yig’ilishi bo’lib o’tadi.

В филиале состоится расширенное заседание кафедры «Экономика продовольствия и ...
Состоится расширенное заседание кафедры «Экономика продовольствия и сельского хозяйства» Самаркандского филиала Ташкентского государственного экономического университета.
28 ноября 2022 года, в 14:00, в учебном кабинете 203-А Самаркандского филиала ТГЭУ, главный докторант кафедры «Экономика продовольствия и сельского хозяйства» Абдурахманова Акида Файзулла дочь 08.00.17.- «Туризм и гостиничной деятельности» «Расширенное заседание кафедры «Экономика продовольствия и сельского хозяйства» по защите докторской диссертации на тему «Использование потенциала экотуризма для увеличения доходов населения в сельской местности и экономическая оценка» состоится.