Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali “Oziq-ovqat va qishloq xo'jaligi iqtisodiyoti" kafedrasining kengaytirilgan yig’ilishi bo’lib o’tadi.
2022-yil 28-noyabr soat 14:00 da, TDIU SF da 203-A o'quv xonasida “Oziq-ovqat va qishloq xo'jaligi iqtisodiyoti" kafedrasi tayanch doktoranti Abduraxmanova Aqida Fayzulla qizining 08.00.17.- “Turizm va mehmonxona faoliyati” ixtisosligi bo’yicha "Qishloq hududlarida aholi daromadlarini oshirishda ekoturizm potensialidan foydalanish va iqtisodiy baholash" mavzusidagi iqtisodiyot fanlari bo’yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiyasini yoqlash bo'yicha “Oziq-ovqat va qishloq xo'jaligi iqtisodiyoti" kafedrasining kengaytirilgan yig’ilishi bo’lib o’tadi.

An extended meeting of the Department of "Food and ...
An extended meeting of the Department of "Food and Agricultural Economics" of the Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics will be held.
On November 28, 2022, at 14:00 a.m., in the study room 203-A of the TSUE Samarkand branch, the main doctoral student of the Department of "Food and Agricultural Economics" Abdurakhmanova Aqida Faizulla's daughter 08.00.17.- "Tourism and Hotel Activities" "The extended meeting of the Department of "Food and Agricultural Economics" on the Doctor of Philosophy (PhD) dissertation on the topic "Using the potential of ecotourism to increase the income of the population in rural areas and economic evaluation" will take place.