Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filialida bo'lajak tadbirkorlar uchun biznes trening tashkil etiladi.
TDIU Samarqand filiali “Oziq-ovqat va qishloq xo'jaligi iqtisodiyoti” kafedrasi, xamda "DIL-RIZO GARANT" Buxgalterlik korxonasining tashabbusi bilan, "TDIU Samarqand filiali"da o'z biznesini ochishdagi eng birinchi va eng muhim savoliga javob qidirib yurgan bo'lajak tadbirkorlarga bepul seminar-trening tashkillashtirilmoqda!
Seminar-treningni mazkur sohada 15 yillik tajriba egasi, 200 dan ortiq tadbirkorlik subyektlarini davlat ro'yxatidan o'tkazgan (ochgan) va 500 dan ortiq firmalarning buxgalteriya hisobini yuritayotgan mutaxassis va "DIL-RIZO GARANT" Buxgalterlik korxonasi rahbari Ashurov Baxtiyor Axadovich olib boradi.
Manzil: "TDIU Samarqand filiali" A bino.
Vaqt: 27-oktabr, 14:00.
Seminarda ro'yxatdan o'tish uchun havola: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc8UdduIwnvBXmXqI-LHMBYE1i_-BAGME4CQV7d0yJcoe9d1A/viewform?usp=sf_link

A seminar-training is organized in the branch
Business training for future entrepreneurs is organized at the Samarkand branch of the Tashkent State University of Economics.
At the initiative of the "Food and Agricultural Economics" department of TSUE Samarkand branch, as well as "DIL-RIZO GARANT" accounting company, "TSUE Samarkand branch" was looking for an answer to the first and most important question of opening one's own business. free seminar-training is being organized for budding entrepreneurs!
Ashurov Bakhtiyor Akhadovich, who has 15 years of experience in this field, has registered (opened) more than 200 business entities and manages the accounting of more than 500 companies, and the head of the accounting company "DIL-RIZO GARANT" will conduct the seminar-training.