Tyutorlik lavozimiga ishga taklif etamiz!
☑️Oliy ma'lumotga ega bo'lishi (magistr yoki besh yillik oliy ma'lumot, ilmiy daraja va ilmiy unvonga ega shaxslarga afzalliklar beriladi);
☑️Pedagogik va psixologik, o'quv-tarbiyaviy, o'quv-uslubiy, boshqaruv faoliyati bilan shug'ullangan, yoshlar masalalari va ma'naviy-ma'rifiy yo'nalishda 3 yildan kam bo'lmagan (3 yildan ko'p bo'lganlarga ustuvorlik beriladi) mehnat stajiga ega bo'lishi;
☑️ Davlat tilini mukammal bilishi (shuningdek, xorijiy tillar – rus yoki ingliz tilini yaxshi biladigan shaxslarga afzalliklar beriladi);
☑️Namunaviy shaxsiy fazilatlarga – intellekt, madaniyatli, ijodiy, xushmuomalalik, vatanparvarlik va tashabbuskorlik qobiliyatlariga ega bo'lishi, mas'uliyat hissi, mustaqil ish tutish xususiyatlariga ega bo'lishi zarur;
☑️ SHuningdek, yosh chegarasi 30-45 oralig'ida bo'lishi maqsadga muvofiq.
Nomzodlarning obektivkasi hamda diplomlarini +998933485140 shu nomerga telegram orqali yuborishingiz so'raladi.

Приглашаем на работу репетитора!
Самаркандский филиал Ташкентского государственного экономического университета предлагает работу репетитором на основе собеседования.
Кандидаты должны соответствовать следующим квалификационным требованиям:
☑️Имеющий высшее образование (степень магистра или пятилетнее высшее образование, ученая степень и ученое звание предпочтительнее);
☑️Заниматься педагогико-психологической, воспитательной, учебно-методической, управленческой деятельностью, вопросами молодежи и духовно-просветительской направленностью не менее 3-х лет (более 3-х лет приоритет отдается имеющим) иметь опыт работы;
☑️ Отличное знание государственного языка (кроме того, предпочтение отдается тем, кто знает иностранные языки - русский или английский);
☑️Обязательно иметь образцовые личные качества - интеллигентность, цивилизованность, креативность, вежливость, патриотизм и инициативность, чувство ответственности, самостоятельная работа;