Tyutorlik lavozimiga ishga taklif etamiz!
☑️Oliy ma'lumotga ega bo'lishi (magistr yoki besh yillik oliy ma'lumot, ilmiy daraja va ilmiy unvonga ega shaxslarga afzalliklar beriladi);
☑️Pedagogik va psixologik, o'quv-tarbiyaviy, o'quv-uslubiy, boshqaruv faoliyati bilan shug'ullangan, yoshlar masalalari va ma'naviy-ma'rifiy yo'nalishda 3 yildan kam bo'lmagan (3 yildan ko'p bo'lganlarga ustuvorlik beriladi) mehnat stajiga ega bo'lishi;
☑️ Davlat tilini mukammal bilishi (shuningdek, xorijiy tillar – rus yoki ingliz tilini yaxshi biladigan shaxslarga afzalliklar beriladi);
☑️Namunaviy shaxsiy fazilatlarga – intellekt, madaniyatli, ijodiy, xushmuomalalik, vatanparvarlik va tashabbuskorlik qobiliyatlariga ega bo'lishi, mas'uliyat hissi, mustaqil ish tutish xususiyatlariga ega bo'lishi zarur;
☑️ SHuningdek, yosh chegarasi 30-45 oralig'ida bo'lishi maqsadga muvofiq.
Nomzodlarning obektivkasi hamda diplomlarini +998933485140 shu nomerga telegram orqali yuborishingiz so'raladi.

Job offer as a tutor
Samarkand branch of Tashkent State University of Economics offers a job as a tutor based on an interview.
Candidates must meet the following qualification requirements:
☑️Having a higher education (master's degree or five-year higher education, academic degree and academic title are preferred);
☑️Engaged in pedagogical and psychological, educational, teaching-methodical, management activities, youth issues and spiritual-educational direction for not less than 3 years (more than 3 years priority is given to those who have) to have work experience;
☑️ Perfect knowledge of the state language (in addition, preference is given to those who know foreign languages ​​- Russian or English);
☑️ It is necessary to have exemplary personal qualities - intelligence, civilized, creative, polite, patriotism and initiative skills, a sense of responsibility, independent work;